fbpx
Diset - Drive logo

Diset – raper, producent i autor tekstów inspirujący się synthwavem – nowoczesną odmianą syntezatorowej muzyki z lat 80-tych. Po świetnie przyjętych, podziemnych albumach z serii “High Definition” oraz udziale w akcji “Młode Wilki Popkillera” (wspólnie z m. in. z Żabsonem, Sariusem czy Otsochodzi) zawiesił działalność muzyczną na kilka lat. Obecnie, powróciwszy na scenę, promuje długo wyczekiwany album “Drive”.

Współpracował między innymi z Quebonafide, Rasmentalismem, Te-Trisem, Pawbeatsem, Deysem, zaś w ramach Młodych Wilków z Żabsonem, Wac Toją, Sariusem czy Otsochodzi.

Obecnie, powróciwszy na scenę, w swojej nowej twórczości porusza się w nostalgicznym klimacie synthwave’u i elektroniki z lat 80-tych, nawiązując m.in. do Kavinskiego czy Daft Punk, łącząc te elementy z nowoczesnym rapem.

HD3: DRIVE

“Drive” to pierwszy tego typu projekt w całości oparty o synthwave’wowe brzmienie łączące syntezatory rodem z lat 80-tych, nowoczesne aranżacje i emocjonalny rap.

Długo wyczekiwany, trzeci solowy album Diseta to podróż do nowego świata, gdzie nostalgia miesza się z nowoczesnością, spokój z agresją, szybkość z bezruchem, a mrok ze światłem neonów.

Za produkcję na albumie odpowiadają polscy i zagraniczni producenci synthwave’owi (m. in. Maximum Love, Synthatiger, Favorit89, CRYSEHD), hip-hopowi (SoDrumatic, Nerwus, Adam Lato) oraz Diset (jako William Robins).

OVERDRIVE EP

Ściśle limitowany projekt, dostępny jedynie w specjalnych pakietach pre-orderowych razem z albumem Drive. Po wyczerpaniu symbolicznego nakładu, w przyszłości nie będzie możliwości nabycia minialbumu.

Overdrive EP to pięć utworów w całości wyprodukowanych przez Diseta (jako Will Robins), w jednym z trudniejszych okresów życia, przypadającym na czas pomiędzy skończeniem albumu Drive, a oczekiwaniem na odpowiedni czas na jego premierę.

Minialbum zawiera również instrumentale z obu projektów (Drive i Overdrive)  autorstwa Diseta – wyselekcjonowane do nocnej jazdy samochodem.

Premiera minialbumu odbyła się razem z premierą Drive.

Klipy i muzyka

Media społecznościowe i streaming

Facebook

Spotify

Youtube

Tidal

Instagram

Apple Music

Dołącz do Drive Music

Zostaw swój adres e-mail, aby jako pierwszy/a otrzymywać info o projektach Drive Music, datach premier i nowej muzyce.

(zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie danych i kontakt e-mailowy).

Kontakt

Zamówienia, sklep, wysyłki

sklep@diset.pl

Współpraca, pozostałe

wojtek@diset.pl

Drive Music logo

Drive Music

Zakopiańska 1/111
20-858 Lublin

NIP: 7123189501
REGON: 060763837

Wartość koszyka